nastrone-e1583357243498

lek. wet. Paula Gromek

Zwierzęta towarzyszyły mi od zawsze, można powiedzieć, że w mojej rodzinie zajmowały niezwykle szczególne miejsce. Były jej częścią odkąd pamiętam. Leczenie zwierząt stało się więc moją  życiową pasją, której poświęcam większość mojego czasu. Studia weterynaryjne ukończyłam  w 2018 roku na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Już w trakcie studiów aktywnie zaangażowałam się w praktykę kliniczną, spędzając wolne chwile w lecznicach weterynaryjnych i schroniskach, zdobywając tym samym pierwsze doświadczenia w zawodzie. W 2016 roku odbyłam swoją ,,medyczną podróż życia”. Wakacyjne tygodnie spędziłam na oddziale internistycznym i anestezjologicznym brytyjskiego Small Animal Teaching Hospital, University of Liverpool.

Aktualnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu interny, jak i chirurgii małych zwierząt, z której mam nadzieję w przyszłości ukończyć specjalizację.

Poza pracą uwielbiam podróżować, szczególnie do miejsc gdzie można aktywnie spędzać czas uprawiając sporty zimowe i wodne. W wolnym czasie chętnie sięgam po książkę, bądź  piekę słodkie pyszności dla najbliższych i przyjaciół.